www.restech.com.tr

Grundfoss

1945 yılında küçük bir atölyede Danimarkalı Poul Due Jensen tarafından kurulduktan sonra hızla büyüyen ve bugün 50’den fazla ülkede, 17,000’den fazla çalışanı, 3,2 milyar Euro cirosu ve sirkülasyon pompalarında %50’nin üzerindeki pazar payı ile bir dünya devi olan Grundfos Pompa, 1998 yılında Türkiye’ye geldi. 2005 yılında 16,000 m2 alan üzerinde kurulan ve bugün yatırım değeri 10 milyon Euroyu bulan kendi fabrikasına geçtikten sonra ülke çapında herkese ulaşabilme amacıyla Gebze/İstanbul merkezin yanı sıra Ankara, Antalya, İzmir, Bursa ve Adana’da bölge ofisleriyle hizmet vermektedir. 2009 yılında sektörü bilinçlendirmek üzere kurulan Grundfos Akademi, uzman eğitmenleriyle pompa sektörünün ihtiyaç duyduğu her konuda eğitim vermeye devam etmektedir. Son 3 yılda cirosunu 2 katı artıran Grundfos Türkiye 50 milyon Euro ciro ile Türkiye pompa pazarında lider konumundadır.

Dünyadaki  elektrik enerjisinin %10’unu pompalar tüketir. Kullanımdaki birçok pompa yeterince verimli olmadığından, mevcut tasarruf potansiyeli de değerlendirilememektedir. Grundfos’un yüksek verimli pompa ve motor teknolojisi, pompaların tükettiği enerjiyi  ortalama olarak %60’a kadar azaltabilir. 

Enerji  verimli ürünlerimiz, EuP Direktifi gibi yüksek standartlar koyan yasa ve yönetmelikleri her açıdan karşılar. 

RESTECH A.Ş. bayisi olduğu RES Enerji Sistemleri A.Ş. nin en büyük iş otağı olan GRUNDFOS pompanın da tüm ürün gamında mühendislik, satış ve uygulama hizmelerini Eskişehir bölgesinde vermektedir.