www.restech.com.tr

Klima ve VRF Sistemler

Neden Panasonic?

Verimlilik ve Tasarruf
Kendini tamamen çevreye ve enerji verimliliğine adayan Panasonic Isıtma ve Soğutma. Çözümler harika performans sunar, bu da enerji faturalarında önemli azalmalar sağlar.
Geniş deneyim ve kalite
30 yılın üzerinde deneyimle, 120’den fazla ülkeye satış yapan Panasonic, hiç kuşkusuz ısıtma ve soğutma sektörünün liderlerinden biridir.
5 yıl garanti
Dış ünite kompresörlerinde beş yıl boyunca garanti veriyoruz.

Konut Klimaları

  • * Tek bir dış ünite ile 1 ila 5 arası iç ünite
  • * İç üniteler: duvara montaj, kaset, kanallı ve zeminde duran sistemler
  • * Isıtma ve soğutma konusunda her iklim koşulunda güvenilir çalışma
  • * Her eve uygun kompakt ve güzel tasarım
  • * Süper sessiz çalışma ile çevrenizi iyileştirin
  • * Yaşam alanlarınızı ve yaşam tarzınıza uygun güç ayarlaması yapın

Ticari Klimalar

Yeni klimamızın önemli özelliklerinden bazıları şunlardır. Panasonic son derece verimli Ticari klimalardan oluşan etkileyici bir ürün gamı geliştirmiştir. Bu ürün yelpazesi çevreyi korumaya bağlılığımızı desteklemektedir. İnvertörlü kompresörlerimiz performansı optimizasyonu sağlayarak enerji maliyetlerini azaltır..

PACi Standart

Sınırlı bir bütçeyle kaliteyi talep eden projeler için mükemmeldir. Kompakt boyutu ve hafifliği, sınırlı alana sahip kurulumlar için idealdir.

 

PACi Elite

Enerji tasarrufu konsepti ve yüksek COP değeri, endüstride en üst düzey bir sınıftır. CO2 emisyonunu azaltır ve işletme maliyetlerini düşürür.

Büyük tasarruflar ve artan refah

Panasonic son derece verimli Ticari Klimalardan oluşan etkileyici bir ürün gamı geliştirmiştir. Inverterlü kompresörlerimiz performansı optimizasyonu sağlayarak enerji maliyetlerini azaltır.

Ticari, ofis veya konut için geniş ürün gamı

Daha küçük olan 1×1’den daha komple 4×1 çözümlere kadar, ihtiyacınızın ne olduğu önemli değildir. Panasonic en iyi klimayı kullanmanız için en iyi çözümü sunar.

Yüksek bağlanabilirlik

Yeni kontrol sistemleri tüm tesislerinizin tüm kontrolünü elinizde bulundurmanızı sağlar. Farklı konumlardaki tüm üniteleriniz ilgili gerçek zamanlı güncellemeleri alır, böylece arızalar azalır ve maliyetler optimize edilir.

VRF Sistemler

Yeni Panasonic vrf sistemi, geniş bir yelpazede yer alan dış ve iç ünite model seçenekleri ve en zorlu ofisler ve büyük binalar için geliştirilen benzersiz özellikleriyle enerji tasarrufu, kolay kurulum ve yüksek verimlilik sunar.

Mini ECOi

ECOi

Mini ECOi VRF model yelpazesi yüksek verimliliğe sahip elektrikli VRF’leri içerir.

 Avantajları:

·         Yüksek verimliliğe sahip dış üniteler

·         Tüm ECOi iç üniteleriyle uyumlu

·         Tüm ECOi uzaktan kumandaları/arayüzleriyle uyumlu

·         ECOi projelerine esnek bağlantı

 Uygulama Örnekleri

·         Kompleksler

·         Yüksek Binalar

·         Ticari Binalar

·         Oteller 

ECOi elektrikli VRF modelleri ofis ve büyük binalar için özel olarak tasarlanmıştır.

 Avantajları:

·         Yüksek verimliliğe sahip sistem

·         Tek bir gövdede 8′den 20 HP’ye seçenekler

·         Dış ortam sıcaklığı -25 oC’ye düştüğünde bile ısıtma sağlayan geniş çalışma aralığı

·         Yenileme projelerine uygun

 Uygulama Örnekleri

·         Kompleksler

·         Yüksek Binalar

·         Ticari Binalar

 

·         Oteller

ECOi ve Mini ECOi İç Üniteleri

Panasonic VRF ECOi ve Mini ECOi iç üniteleri ofis, otel ve büyük binalar için tasarlanmıştır. Ürün gamında kaset tipi, döşeme tipi, tavan tipi, kanal tipi ve duvar tipi olmak üzere çeşitli iç üniteler mevcuttur.
İç üniteler kullanılmak istenilen alanın genişliği, yüksekliği, mekanda bulunacak kişi sayısı gibi farklılıklara göre her projeye özel olarak değişkenlik göstermektedir.

K1 Duvar Tipi

Soğutma kapasitesi 2.20 kW ile 10.6 kW arası değişiklik gösteren, sadece güzel görünmekle kalmayan aynı zamanda temizlemeside kolay olan şık bir panele sahiptir.

U1 4 Yöne Üflemeli Kaset Tipi

Soğutma kapasitesi 2.2 kW’dan 16 kW’a kadar değişiklik gösteren bu tip, 950 x 950 mm’lik panele sahiptir. Sessiz ve optimum hava dağıtımı sağlar.

Y1 4 Yöne Üflemeli Kompakt Kaset Tipi

Soğutma kapasitesi 2.2 kW ile 5.6 kW arası değişiklik gösteren bu cihazlar normal 4 yönlü kaset tipi klimadan 600 x 600 mm’lik boyutu ile farklılık gösterir.

L1 2 Yöne Üflemeli Kaset Tipi

Soğutma kapasitesi 2.2 kW ile 7.3 kW arası değişiklik gösterir. İnce, kompakt ve hafif olmasıyla birçok alana uyum sağlar ve montajı kolaydır.

D1 Tek Yöne Üflemeli Kaset Tipi

Soğutma kapasitesi 2.8 kW ile 7.3 kW arası değişiklik gösterir. D1 yelpazesinde 4,2 metreye ulaşan güçlü ama sessiz fanlar bulunur.

F2 Orta Statik Basınçlı Kanallı Tip

F2 tipi sabit kare kanallar gerektiren uygulamalar için tasarlanmıştır. Soğutma kapasitesi 2.2 kW ile 16.0 kW arası değişiklik gösteren modelleri vardır.

E1 Yüksek Statik Basınçlı Kanallı Tip

Soğutma kapasitesi 7.3 kW’dan başlayıp 28.0 kW’a kadar çıkabilen bu tip, yüksek basınçlı özelliğinden dolayı çok büyük alanlarda kullanılır.

M1 İnce Düşük Statik Basınçlı Kanallı Tip

Soğutma kapasitesi 2.2 kW ile 5.6 kW arası değişen modelleri vardır. Ultra ince ve gizli tip olması ile çok daha fazla uygulamada kullanılabilir. Ayrıca son derece sessiz olması ile oteller ve küçük ofisler için uygun bir seçimdir.

P1 ve R1 Döşeme Tipi

Soğutma kapasitesi 3.6 kW ile 14.0 kW arası değişiklik gösteren modelleri bulunan T1 tavan tipi ünitelerde daha fazla verimlilik ve daha düşük çalışma seviyeleri için bir DC fan motoru bulunur.

T1 Tavan Tipi

Soğutma kapasitesi 3.6 kW ile 14.0 kW arası değişiklik gösteren modelleri bulunan T1 tavan tipi ünitelerde daha fazla verimlilik ve daha düşük çalışma seviyeleri için bir DC fan motoru bulunur.