www.restech.com.tr

Reflex

Reflex, Avrupa’nın ve tüm dünyanın ısıtma, basınçlı kontrol sistemleri, soğutma ve içme suyu sistemleri uygulamalarında alanındaki en büyük lider markası olarak tanınmaktadır. Reflex’in dünya çapında büyük bir marka olmasının en büyük nedenlerinden biriside ürünlerinin teknolojik yatırımları ile güçlenmiş alanındaki en modern ve yüksek kaliteli üretim hatlarına sahip tesislerinde üretiliyor olmasıdır. 

Almanya’nın Ahlen şehrinde kurulmuş olan Reflex Winkelmann grup sadece genleşme tankları üretiminde lider olarak ön plana çıkan bir şirket değil, aynı zamanda verimli sistem elemanları olan kompresör kontrollü veya pompa kontrollü genleşme tankları, otomatik hava ayırıcılar, tortu tutucu ve su ısıtma sistemleri alanında 

Bugün küresel olarak büyüyen dünyada lider olan Reflex ’in sürekli büyümekte olan ve dünya standartlarında eşsiz üretim tecrübesi, daima yüksek kaliteli üretim anlayışı, rekabetçi fiyatlarda üretim yapan ve sürekli teknik eğitimle desteklenmiş olan yenilikçi, vizyon sahibi, personeli en büyük kazanımıdır. 1898 yılarında çelik üretim için bir aile şirketi olarak kurulan Reflex bugünün liderleri arasındadır. Otomotiv endüstrisi, ısıtma sistemleri, soğutma ve su basınçlandırma ekipmanları alanında faaliyet gösteren, 2500 ün üzerinde çalışanı ve yüz yıldan fazla tecrübesi ile The Heinrich Winkelmann grubunun bir parçası olan reflex edinmiş olduğu bu tecrübe ve birikim ile liderliğini kanıtlamıştır.

.