www.restech.com.tr

Drenaj Pompaları

Atık su uzmanları
Karmaşık ve zorlu atık su uygulamaları için geliştirdiğimiz çözümlerde yılların deneyimi, yenilikçi bakış açısı, bilimsel deney ve testler üzerine inşa edilen yeni atık su teknolojimizi kullanıyoruz. Grundfos drenaj suyundan yüzey suyuna, gri sudan siyah suya kadar bütün atık su alanlarında faaliyet gösterir. Grundfos’un bu alanlardaki uzmanlığından yararlanmak için bizi aramanız yeterli.

Özel ürünler

Grundfos atık su ürünleri, kullanılacakları uygulamaların taleplerini tam olarak karşılayan özel çözümlerdir. Grundfos ürünlerinin olmazsa olmazları akıllı tasarım, yüksek kaliteli malzemeler ve yüksek verimlilik atık su çözümlerimiz için de geçerlidir.

• Atık su pompaları
• Transfer istasyonları
• Drenaj pompası ve kontrol ünitesi tahliye tankına monte edilmiş tahliye istasyonları

Dedicated Control Sistemleri ve AUTOADAPT3

Grundfos  Dedicated Control sistemi tarafından izlenip kontrol edilen atık su çözümleri, sorunsuz şekilde çalışır. Bu  sistemler, ayrıca atık su transferinin bina yönetim sistemine entegre edilmesini de sağlar. Dedicated Control  sisteminin uzaktan erişim özelliği sayesinde herhangi bir duruma hazırlıksız yakalanmazsınız. AUTOADAPT3 özelliği, pompanın dur-kalk işlevlerini kontrol eden basınç sensörleri sayesinde dalgıç tipteki atık su pompalarınızın kendi kendini kontrol  etmesini sağlar. Ayrıca AUTOADAPT3’ün oldukça kolay bir kurulumu vardır, sisteminizi etkin şekilde izler ve daha birçok avantaj sunar.